Afyon Kültür Sanat
Hoşgeldiniz

 • DOLAR
  $4.105,4700
 • EURO
  $1,0993
 • ALTIN
  $62.627,4300
 • BIST
  1,1624
Eczacıbaşı’ndan İKSV’ye “Salgın” Desteği

Eczacıbaşı’ndan İKSV’ye “Salgın” Desteği

Küresel pandemiden etkilenen İKSV, yeni yıla Eczacıbaşı Topluluğu’ndan aldığı 35 milyon liralık destekle giriyor. Destek paketi üç yıl olarak planlandı.

KSV kurucu sponsoru Eczacıbaşı Topluluğu, salgın döneminden etkilenen vakfın çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla vakfa 35 milyon TL tutarında ek destek verme kararı aldı. Destek, üç yıla yayılacak.

İSTANBUL FİLM FESTİVALİ 40 YAŞINDA

İKSV, 2021 yılında kültür-sanat üretimine desteğini sürdürmeyi, açık hava mekânlarını yoğun olarak kullanarak izleyicileri sanatçılarla ve eserlerle bir araya getirmeyi hedefliyor. Bu kapsamda İstanbul Film Festivali 40. yılını kutlayacak. Nisan ayında filmonline.iksv.org platformu üzerinde çevrimiçi olarak başlayacak festival, Mayıs ayında çevrimiçi ve sinema salonlarındaki gösterimlerle devam edecek. 40. İstanbul Film Festivali, 18-29 Haziran arasında açık hava ve salonlardaki gösterimlerle sona erecek.

MÜZİK, MİMARLIK, TİYATRO ETKİNLİKLERİ…

3-21 Haziran’da 49. İstanbul Müzik Festivali, 30 Haziran-12 Temmuz’da 28. İstanbul Caz Festivali İstanbul’un en güzel açık hava mekânlarında takipçileriyle buluşacak.

22 Mayıs’ta başlayacak ve koordinasyonunu İKSV’nin yürüttüğü Venedik Bienali 17. Uluslararası Mimarlık Sergisi Türkiye Pavyonu’nda Neyran Turan’ın küratörlüğündeki Ölçü Olarak Mimarlık başlıklı sergi yer alacak.

11 Eylül–14 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek 17. İstanbul Bienali’ni Kasım ayında 25. İstanbul Tiyatro Festivali takip edecek. 2020 Mart ayından bu yana izleyicilerinden uzak kalan Salon İKSV de pandemi koşullarının elvermesi durumunda sonbaharda yeniden kapılarını açacak.

Kaynak: https://www.gazeteduvar.com.tr/eczacibasindan-iksvye-salgin-destegi-haber-1513546

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM