Afyon Kültür Sanat
Hoşgeldiniz

 • DOLAR
  $3.187,1600
 • EURO
  $0,7495
 • ALTIN
  $42.428,5400
 • BIST
  1,1358
GOSS’tan Üçüncü Tekli: “Bana Kimse Sormadı”

GOSS’tan Üçüncü Tekli: “Bana Kimse Sormadı”

İstanbul-Kadıköy merkezli synth-pop/electronic rock ikilisi Gözde Oktaş ve Serkan Serter’den oluşan GOSS’un üçüncü teklisi “Bana Kimse Sormadı” ile BBI Music Co. etiketiyle dinleyicilerle paylaşıldı.

2020 Mayıs ayında yayımladıkları ilk teklisi “Anla”nın ardından ikinci teklisi “Seçilmiş Günlerim”i geçtiğimiz kasım ayında dinleyiciyle buluşturan GOSS’un üçüncü teklisi “Bana Kimse Sormadı”, 15 Ocak tarihinde klibiyle birlikte dinleyicilerine sunuldu. “Bana Kimse Sormadı”, kendi varoluşunu sorgulayan, şehir hayatı içinde kaybolmuş birinin hikayesini anlatıyor. Kişinin kontrolünü her geçen gün daha da çok kaybetmesinin verdiği bıkkınlığı ve bundan doğan uzaklaşma isteğini ortaya koyuyor. Parçanın karanlık ve isyan eden havasına duygusal gitarlar ve güçlü vokaller eşlik ediyor. Temelleri 2017 yılında, Serkan Serter’in gitarda ve Gözde Oktaş’ın ise davulda olduğu rock grubuna dayanan GOSS, 2020 yılında içinde pop rock ve synth öğeleri barındıran yeni bir projeye evrildi. Beyaz yakalı kariyerlerini bırakıp tüm hayatlarını müziğe adayan ikili, genel olarak içinde bulundukları melankolik isyandan ilham alıyor.

Mastering’i Londra Metropolis Stüdyoları’nda The Who, Oasis ve Blur gibi grupların da ses mühendisliğini yapan Andy ‘Happy’ Baldwin tarafından yapılan şarkının mixing’i ise Orçun Ayata tarafından gerçekleştirildi. Kayıtları Recordium Stüdyo’da Serkan Biber tarafında alınan parçanın prodüksiyonunu ise The Away Days’ten Oğuz Can Özen üstlendi.

 

Kaynak: Artful Living

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM