Afyon Kültür Sanat
Hoşgeldiniz

 • DOLAR
  $3.210,8000
 • EURO
  $0,7558
 • ALTIN
  $42.112,1800
 • BIST
  1,1411
Martin Scorsese, BBC’nin İzolasyonda Olma Hakkında Kısa Filmini Çekti

Martin Scorsese, BBC’nin İzolasyonda Olma Hakkında Kısa Filmini Çekti

Efsanevi film yapımcısı, ‘Mary Beard ile Kilitleme Kültürü’ kapsamında yayınlanacak projede kapatmanın onun için ne anlama geldiğini araştırıyor.

Martin Scorsese, BBC için tecrit halinde olma konusunda kısa bir film yaptı.

İkonik yönetmenin, kilitlemenin kendisi için ne anlama geldiğini araştırdığı kendi kendine çekim filmi , BBC’nin amiral gemisi sanat programı Front Row Late’nin yeniden düzenlenen yeni dizisi olan Lockdown Culture With Mary Beard’ın son bölümünde 28 Mayıs’ta gösterime girecek . Lee Daniels ayrıca şovda Hollywood’un şu anki kapanmasının neden film yapımcıları için radikal bir yaratıcı fırsat olabileceğine inandığını açıklıyor.

“Gelecekte dört gözle beklediğim şey, bu koşullarda öğrenmeye zorlandığım şeyleri yanımda taşıyor.” “Bu çok önemli. Sevdiğiniz insanlar. Onlarla ilgilenebilmek ve olabildiğince onlarla birlikte olmak.”

En son koşusu boyunca Mary Beard ile Kilitleme Kültürü Margaret Atwood ve kız kardeşi gibi mutfak figürleri, mutfak masasında yaratılan bir evde beslenen kukla gösterisi, heykeltıraş Antony Gormley’nin tecrit ve yaratıcılık durumu, Antonio Pappano ile Kwame Kwei-Armah ve Juliet Stevenson tiyatronun neden önemli olduğuna ve İzlanda-Danimarka görsel sanatçısı Olafur Eliasson’a doğa ve sanat üzerine bir tartışma başlattı.

Gösteri ayrıca 2019’un Booker Ödülü sahibi Bernardine Evaristo’nun COVID-19 virüsünün sesiyle anlatılan özel bir monolog, hem Helen Mirren hem de Emma Thompson tarafından John Donne şiir okumaları ve Game ile bir pandemi sırasında şiir gücü hakkında bir tartışma içeriyordu. Thrones oyuncusu Emilia Clarke, şair Lemn Sissay ve tarihçi David Olusoga.

“Martin Scorsese, diziye harika bir son veriyor. Onu evde görüyoruz, Hitchcock’un Yanlış Adamı gibi klasik filmlerin merceğinden kilitlenmeyi düşünüyoruz ,” dedi ev sahibi Beard. “Ama gerçekten zekice olan şey, bu büyük Hollywood armatürünün de Hitchcock’a şimdiki durumumuzun merceğinden tekrar bakmamızı sağlaması. Bizim için yapmayı kabul ettiğinde kesinlikle ayın üstündeydim. küçük prömiyeri. Ve hepsi oldukça şaşırtıcı bir finale katkıda bulunuyor. “

 

Kaynak: The Hollywood Reporter

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM