Afyon Kültür Sanat
Hoşgeldiniz

 • DOLAR
  $3.187,1600
 • EURO
  $0,7495
 • ALTIN
  $42.428,5400
 • BIST
  1,1358
Stay LIVE At Home – Ev Performansları Serisi Devam Ediyor

Stay LIVE At Home – Ev Performansları Serisi Devam Ediyor

Performistanbul’un pandeminin ilk zamanlarında kolektif bir deneyim ve paylaşım ağı yaratmayı amaçlayarak başlattığı Stay LIVE At Home performans serisi Aralık ayında da devam ediyor. Hem performans sanatçılarının hem de izleyicilerin güvenli ortamlarından çevrim içi dahil oldukları performans serisine Aralık ayında Rezzan Gümgüm, Alberto Monreal, Fiontan Moran, Dila Yumurtacı ve Amy Rosa konuk oluyor.

Aralık ayında Stay LIVE At Home – Ev Performansları Serisi’nde konuk olacak olan Rezzan Gümgüm hafta içi her gün saat 19:00’da Instagram hesabından canlı olarak, Alberto Monreal 15-20 Aralık Instagram hesabından (@albertomonrealberto) canlı olarak ve paylaşımlarıyla, Fiontan Moran (tarih ve yayın yapacağı platform açıklanacaktır), Dila Yumurtacı 1-21 Aralık, her gün saat 23:50’de YouTube (Dila Yumurtaci) hesabından ve Amy Rosa 21 Aralık web sitesinden canlı yayınla performans gerçekleştirecek.

Performistanbul’un Sivil Toplum İçin Destek Vakfı ile Turkey Mozaik Foundation’dan aldığı Kültür Sanat Fonu Hibe Desteği sayesinde programın Mart ayına kadar sürdürülebilirliği, arşivlenmesi ve kitaplaştırılması mümkün olacak. Performistanbul, küresel sağlık krizi sona erene kadar diğer projelerinin yanı sıra Stay LIVE at Home’a yeni başvuruları kabul ederek canlı performansları programa almaya devam edecek. Başvuru için info@performistanbul.orgadresine mail gönderebilirsiniz.

​Performanslarla ilgili ayrıntılı bilgiye Performistanbul’un internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından erişebilirsiniz.

 

Kaynak: Artful Living

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM